HAND
Hand posiada ponad 30 lat doświadczenia w dostarczaniu usług generujących oszczędności na każdym etapie produkcji. Naszą ofertę uzupełnia portfolio produktów z branż sprężonego powietrza i środków smarowniczych. To właśnie dzięki temu doświadczeniu jesteśmy gotowi wspierać Twoją firmę w kierunku skutecznego obniżania kosztów produkcji.

Szybki kontakt
Hand sp. z o.o. sp. k.
66-100 Sulechów
ul. Odrzańska 23b
Dział sprzedaży: 68 385 00 03, kompresor@kompresor.net.pl
Serwis kompresorów. 68 385 00 06, serw@kompresor.net.pl
Odwiedź naszą galerię
Odwiedź naszą galerię

O firmie, Produkty i rozwiązania, Serwis i wsparcie
techniczne
, Części i akcesoria, Ogłoszenia pracy
Mapa strony

Produkty i rozwiązania

Audyt Systemu Sprężonego Powietrza: Czy to coś dla nas?

« powrót

Prawidłowo przeprowadzony audyt systemu sprężonego powietrza jest jedynym pewnym sposobem zrozumienia często tajemniczego zachowania się systemu i ustalenia jak należy nim zarządzać.

Korzyści z AUDYTU systemu sprężonego powietrza:

  • Zmniejszone koszty eksploatacji
  • Poprawiona wydajność produkcji
  • Oszczędności na zakupach urządzeń

Problemy związane z eksploatacją nowoczesnych systemów sprężonego powietrza wymagają podejścia kompleksowego i często są zakamuflowane dla niewprawnego oka. W ostatnim czasie wiele firm zrezygnowało z wewnętrznych służb zajmujących się rozpoznawaniem i rozwiązywaniem takich problemów. W tej sytuacji profesjonalny “Air Audit” może pomóc w diagnozowaniu całego procesu wytwarzania sprężonego powietrza... nie tylko sprężarek. Ma to związek z dostarczaniem sprężonego powietrza pojmowanego jako czwarte medium użytkowe i równie precyzyjnie kontrolowanego jak zasilanie elektryczne, wodne i gazowe.

Audyt pomaga zarządowi fabryki zoptymalizować system i w rezultacie wyłączyć cześć sprężarek! Brzmi to niewiarygodnie, ale jest prawdziwe. Jeszcze niedawno wymagało się od producentów sprężarek takich jak Ingersoll-Rand możliwie najlepiej skonstruowanych, najbardziej niezawodnych, sprawnych energetycznie sprężarek. Ale w dzisiejszych warunkach każdemu zakładowi produkcyjnemu, żeby przetrwać i funkcjonować, potrzebne jest coś więcej niż wspaniałe wyposażenie. W dążeniu do doskonałości niezbędne jest uwzględnienie wszystkich komponentów systemu sprężonego powietrza i znajdowanie indywidualnych rozwiązań dostosowanych do warunków u każdego użytkownika.

Każdy system sprężonego powietrza wymaga kompleksowych rozwiązań. Profesjonalnie przeprowadzony audyt pomaga rozpoznać problemy w systemie (niezależnie od tego czy dotyczą zapotrzebowania, rozprowadzania czy zasilania w sprężone powietrze), pozwalając użytkownikowi osiągnąć rozwiązania efektywne ekonomicznie, które przynoszą szybki zwrot kosztów inwestycji.

Powietrze jest za darmo . . . ale SPRĘŻONE powietrze - nie!