HAND
Hand posiada ponad 30 lat doświadczenia w dostarczaniu usług generujących oszczędności na każdym etapie produkcji. Naszą ofertę uzupełnia portfolio produktów z branż sprężonego powietrza i środków smarowniczych. To właśnie dzięki temu doświadczeniu jesteśmy gotowi wspierać Twoją firmę w kierunku skutecznego obniżania kosztów produkcji.

Szybki kontakt
Hand sp. z o.o. sp. k.
66-100 Sulechów
ul. Odrzańska 23b
Dział sprzedaży: 68 385 00 03, kompresor@kompresor.net.pl
Serwis kompresorów. 68 385 00 06, serw@kompresor.net.pl
Odwiedź naszą galerię
Odwiedź naszą galerię

O firmie, Produkty i rozwiązania, Serwis i wsparcie
techniczne
, Części i akcesoria, Ogłoszenia pracy
Mapa strony

Produkty i rozwiązania

Sprężarki turbinowe

« powrót

Użytkownicy systemów sprężonego powietrza wymagają najlepszej jakości, największych oszczędności energii i najnowszych rozwiązań systemowych. Rozwiązania IR Centac/ PETSTARŽ dają to wszystko i jeszcze więcej.

Dzisiejszy znak Ingersoll-Rand reprezentuje coś więcej niż światową markę w dziedzinie sprężarek przepływowych i tłokowych. Ingersoll-Rand ukierunkowany jest na pełen zakres rozwiązań - wszystko co potrzebne jest w systemach sprężonego powietrza w XXI wieku

  • Użytkownicy potrzebują sprężonego powietrza spełniającego wymagania w konkretnym zastosowaniu, czystego, suchego, pod właściwym ciśnieniem i we właściwej ilości. Rozwiązania Centac/ PETSTARŽ pozwalają klientom na skupienie się na ich działalności produkcyjnej i nie martwienie się o jakość sprężonego powietrza.
  • Koszt zakupu, utrzymania i obsługi systemu sprężonego powietrza to ok. 20% wszystkich kosztów, pozostałe 80% to koszty energii elektrycznej. Rozwiązania Centac/ PETSTARŽ oszczędzają pieniądze redukując koszty energii.
  • Tradycyjnie klienci muszą instalować urządzenia, łączyć elementy, obsługiwać, monitorować parametry systemu, dbać o wprowadzanie nowszych wersji i rozszerzeń. Rozwiązania Centac/ PETSTARŽ zapewniają w całości taką obsługę i jednocześnie dają oszczędność pieniędzy.

IR Centac/ PETSTARŽ może zapewnić użytkownikowi wszystkie możliwości systemu z jednym Ľródłem sprężonego powietrza dostarczając mu pełne, niezawodne efektywne energetycznie rozwiązanie całego systemu - od zainstalowania do pełnego działania.