HAND
Hand posiada ponad 30 lat doświadczenia w dostarczaniu usług generujących oszczędności na każdym etapie produkcji. Naszą ofertę uzupełnia portfolio produktów z branż sprężonego powietrza i środków smarowniczych. To właśnie dzięki temu doświadczeniu jesteśmy gotowi wspierać Twoją firmę w kierunku skutecznego obniżania kosztów produkcji.

Szybki kontakt
Hand sp. z o.o. sp. k.
66-100 Sulechów
ul. Odrzańska 23b
Dział sprzedaży: 68 385 00 03, kompresor@kompresor.net.pl
Serwis kompresorów. 68 385 00 06, serw@kompresor.net.pl
Odwiedź naszą galerię
Odwiedź naszą galerię

O firmie, Produkty i rozwiązania, Serwis i wsparcie
techniczne
, Części i akcesoria, Ogłoszenia pracy
Mapa strony

Serwis i wsparcie techniczne

Przeszkoleni technicy i inżynierowie, posiadający certyfikaty są przygotowani do wsparcia Państwa we wdrażaniu nowoczesnych i efektywnych ekonomicznie rozwiązań serwisowych w niemal każdej sytuacji!

REMONTY KAPITALNE. PRZEGLĄDY SERWISOWE. PEŁEN PROFESJONALIZM. DOŚWIADCZENIE.

Każda sprężarka ( kompresor ) po pewnym czasie wymaga regeneracji dla przywrócenia pełnych parametrów pracy. Sieć serwisowa wypełnia te potrzeby w ramach nowatorskiego programu remontów i wymiany. Wykonujemy remonty, regenerację stopnia śrubowego oraz przeglądy serwisowe sprężarek Ingersoll-Rand, Atlas Copco, Cecatto, Kaeser, Boge oraz innych firm.

KONSERWACJA. STAŁA JAKOŚĆ.

Program stałej konserwacji, jest dostosowanym do potrzeb klienta elastycznym programem konserwacyjnym mającym na celu przeprowadzanie w ustalonych terminach serwisu w celu podniesienia niezawodności systemu. Pomaga w wyeliminowaniu nieprzewidzianych przestojów i redukuje konieczność inwestowania w bardzo kosztowne systemy monitorujące, szkolenia i wiedzę z dziedziny technologii sprężania.

PROGRAMU DŁUGOTERMINOWEJ KONSERWACJI OBEJMUJE:

  • Wykwalifikowani, profesjonalni technicy wykonujacy rutynowe przeglady i uslugi diagnostyczne
  • Podwyzszenie osiagów poprzez zastosowanie oryginalnych czesci i smarów
  • Pelen program analizy plynów, precyzyjnie monitorujacy poziom smarów w sprezarce w celu jak najwczesniejszego wykrycia problemów
  • Diagnostyka i analiza wibracji wyszukujaca miejsca koniecznej wymiany poprzez monitorowanie zywotnosci krytycznych komponentów
  • Okresowa ocena wykorzystania sprzętu, która moze zostac zorganizowana w celu dalszego zwiekszenia oszczednosci energii

NIŻSZE KOSZTY. ZWIĘKSZONA PRODUKTYWNOŚĆ

Instalacja sprężarki w ramach programu stałej obsługi może zawierać w sobie:

  • Okresowe przeglady zmniejszajace koszty napraw w naglych wypadkach
  • Podwyzszenie wydajnosci operacyjnej poprzez redukcje kosztów energii
  • Powazna redukcje przestojów i podwyzszenie produktywnosci

INSTALACJE I MODERNIZACJE

Operatywny i niezawodny serwis jest elementem każdego dobrze zaplanowanego systemu. HAND instaluje i obsługuje pełen zakres systemów sprężonego powietrza od najmniejszych, ze sprężarkami tłokowymi chłodzonymi powietrzem do największych, chłodzonych wodą systemów ze sprężarkami przepływowymi.

UAKTUALNIENIA I ROZSZERZENIA

HAND realizuje aktywny Program Posprzedażnego Rozwoju Produktu zapewniającego wprowadzanie postępu technologicznego do pracujących sprężarek, w formie urządzeń sterujących i rozwiązań poprawiających parametry ich pracy oraz niezawodność. Serwis HAND może na bieżąco informować użytkownika o najnowszych rozwiązaniach dotyczących eksploatowanych urządzeń.